Iggy Azalea rikthehet fuqishëm dhe pozon topless

Këtë vit ajo shënoi rikthimin me një album të dytë, të titulluar Digital Distortion.

Dhe Iggy Azalea u shfaq me një look të ri.

Këngëtarja pozoi topless për revistën Schoen.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *