Habit moderatorja: Femrat këtu martohen nëse ngelin shtatzanë ose e kanë partnerin emigrant

Habit moderatorja: Femrat këtu martohen nëse ngelin shtatzanë ose e kanë partnerin emigrant

Moderatorja shqiptare Fjodora Fjora ishte e ftuar sot ne emisionin e mëngjesit “Wake Up”.

E ftuar për të folur rreth marrëdhëneve në çift duke se Fjodora nuk ka ndonjë mendim pozitiv për këtë temë. E pyetur nga moderaroti ajo u përgjigj nga përvojat personale se:

“90 përqind e dasmave të mikeshave të mia ku kam qënë janë martuar sepse ose kanë qënë shtatzanë ose kanë pasur partner emigrant” Fjodora i ka habitur të gjithë me këtë rrëfim.

Fjodora është nëna e një djali, të cilin e ka birësuar. Ajo është shprehur dhe më parë se ishte kundër martesave e nëqoftëse do të kishte ndonjëherë ndonjë mashkull në jetën e saj do të qëndronte vetëm si partner e asgjë më shumë.