Geti dhe Marina pësojnë aksident në Tiranë

Geti dhe Marina pësojnë aksident në Tiranë

Një përplasje me makinë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën pranë “Pallatit me Shigjeta” në kryeqytet, ku mësohet se të përfshirë janë reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Për fat të mirë duket se nga aksidenti Geti dhe Marina nuk kanë pasur shumë pasoja. Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por siç duket dhe në video ka mbërritur menjëherë policia.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *