Foto ‘topless’, reagon Olta Boka: Ju lutem më lini të qetë

Foto ‘topless’, reagon Olta Boka: Ju lutem më lini të qetë

Nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve e aq më tepër të publikojë fotografi ku tregon më shumë seç duhet.

Por një foto e postuar ditën e djeshme ku mbulonte pjesën e sipërme me një “emoji” bëri të përflitej se Olta ka dalë për herë të parë topless.

Këngëtarja ka reaguar sot me një postim ku shkruan se nuk ka qenë topless dhe i lutet mediave ta lënë të shijojë pushimet.

“S’kam aspak për qëllim nxitjen e portaleve me lajme aq më tepër aluduese, të cilat në fund s’bëjnë gjë tjetër veçse më dëmtojnë! Kjo pakujdesi e imja do të më shërbejë t’i rikthehem privatësisë sime në favor të qetësisë sime. Shijoni një verë të bukur. Ah dhe jo topless”, shkruan Olta.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *