FOTO/ Ganiu harron Bleonën, ja super femra që ka në krah

FOTO/ Ganiu harron Bleonën, ja super femra që ka në krah

Lidhja e Bleonës me biznesmenin Gani Bardha, nuk do të ishte jetëgjatë. Megjithëse këngëtarja vazhdon ende ta ketë për zemër ish bashkëshortin, duket se ai a vazhduar jetën e tij me një tjetër partnere.

Madje Gani e ka zyrtarizuar lidhjen me të dashurën e re ku nuk kanë munguar as urimet e miqve.

Ndryshe nga Bleona e cila e ka treguar në publik se ende ndjen për ish-bashkëshortin dhe do të dëshironte që ai t’i hapte vetëm telefonin, ky i fundit duket se ka vazhduar jetën para.

auto_g_1502957951-35468631502962104

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *