Flor Mumajesi përpalset ‘kokë më kokë’ me Elvana Gjatën

Flor Mumajesi përpalset ‘kokë më kokë’ me Elvana Gjatën

Prej kohësh ka njoftuiar se do të vijë në një baskëpunim të befashishëm dhe me sa duket momenti i shumë pritur ka mbëritur.

Këngëtari Flori Mumajesi ka publikuar këngën e tij më të re dhe bashkëpunimin e parë me Dhurata Dorën.

Kënga ‘Trëndafil’ risjell Florin me motive latine, pasi e para ishte ‘Karma’. Edhe kjo këngë krah rritmit i kushtohet dashurisë.

Kpublikimi i kësaj këngë të re përkon me momentin kur ish bashkëpunëtorja e tij Elvana Gjate riktheht më fuqishëm se asnjëherë më parë.

Sukseset e tyre tashmë përplasen ‘kokë më kokë’.