Festa e “Opinion” në sheshin “Nënë Tereza”, kush ishin të ftuarit VIP (Foto)

Festa e “Opinion” në sheshin “Nënë Tereza”, kush ishin të ftuarit VIP (Foto)

20-vjetori i Opinion, një transmetim maraton që ka nisi dje që prej orës 14-të të drekës, është zhvendosur në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza”. Një ndër programet më të ndjekur politik në këto dy dekada, këtë të enjte ka marrë vëmendjen kryesore të Tv Klan me një transmetim të gjatë e me shumë të ftuar. Të gjithë miqtë e vjetër dhe të rinj të këtij programi kanë qenë pjesë e panelit gjatë ditës së sotme, ndërsa në mbrëmje i janë bashkuar festës në një atmosferë tjetër në shesh. Një pjesë e tyre do të jenë në panel, ndërsa të tjerë do të shoqërojnë transmetimin live për dy orë me radhë, shkruan Class.

Po cilët janë disa prej të ftuarve që janë bërë pjesë e kësaj mbrëmjeje të pazakontë për Opinion? Fevziu dhe stafi i tij ka menduar të ketë të pranishëm në këtë event shuëm prej atyre personazheve që e kanë prekur më shumë studion e tij, por edhe të tjerë që janë bërë pjesë e debatit televiziv sezon pas sezoni. Politikanë, biznesmenë, personazhe të njohur nga fusha të ndryshme të artit, sonte nuk janë këtu për të debate, por për të festuar 20-vjetorin e një programi që ka ndryshuar mendësinë e shoqërisë sonë dhe, pse jo, edhe ka inkurajuar respektimin e mendimit ndryshe.

984a775e778b6a2b2332cd0df7b568c8 (1)

984a775e778b6a2b2332cd0df7b568c8

1ea6931a8dd7fe7522e4091d8fb6340c

2c8c6683da8c2ff908b781671050ca05

5429caa75d0a63416795053456c87189

8651b16d6a9a60a2975b2aef1b0f365e

d351598c4cb9b0a499082a1d5ab42e93

b60bb7d1fb1dae76dd2efa78bd0478b8

14f428e61e493890e69dfaa1871578d6

9131421a5f7d60142d9ba4779aea437a

108543136a85b693535d8b58cbbb9ada

97dac35d3350e8e8d3922a7bfa35b0dc

20181eb0856e94e23a7ac74c04148da3

d568005a546a1acb536f564f1114c235 (1)

84bb5adfd2b396cc06d22ea7440b6cab

baa97508fa1629a45aefe07a6a5aeb97

7b81195c919dcf1eac0ab0bae788a7d1

d9bff9cc61b90c5405c8bd6f1276137a

46b44a3cb18dc6154776ddae081094a2

f1d79d64d2e2ba0b07c3eeb8d54f77d8

86f7f995b612260f8bb3897ea847b149

e059270663fd484439876c3d9aba4589

be3c995f99908aa99e7fc064bdea4ec0

e42af5fc0b851b563b9834a7e838c759

4375b79f2dc7bcb92fd9d0858fbc50b2

9f96c3c95395ab7e272d8640b9229898

95e2c6d5cc3cd8ddeaa1064a23ab5a6a

9a596d723b443edcb5883ca673452da6

e6320419b9aaa6465e96f89f3825c45e

a4af409834223e9db733c047523ebd0b

7fe03d51919f76a9b47cc90d339d5fcc

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *