Është ndarë nga Shakira? Pique heq dyshimet, sqaron fansat

Është ndarë nga Shakira? Pique heq dyshimet, sqaron fansat

Mund të konsiderohet fare mirë si një nga lajmet që ‘pushtoi’ mediat ndërkombëtare dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për çiftin Shakira dhe futbollistin e Spanjës, Gerard Pique, për të cilët u aludua se ata mund të ishin ndarë.

Mendohej se shkaktare ishte Shakira, pasi sipas mediave, ajo e kishte tradhtuar Piquen me një tjetër sportist të Formula 1 i cili kishte marrë pjesë në klipin e saj të fundit. Por, siç duket gjithçka ka qenë në kuadër të thashethemeve dhe tashmë nga çifti vjen një lajm i mirë.

Ka qenë Pique, i cili ka bërë një postim në Instastory ku shfaqet së bashku me Shakirën. Kjo e fundit po përgatitet për turneun e saj të radhës dhe Pique, është pranë për ta mbështetur.

ab3d55fa5326a5f5b95ad4eb10e0941f-158x280

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *