Erik Lloshi zbulon detaje nga fejesa e tij e papritur

Erik Lloshi zbulon detaje nga fejesa e tij e papritur

Para disa ditësh qarkulloi në media lajmi i fejesës së këngëtarit.
Këngëtari i njohur Erik Lloshi ka treguar për herë të parë për vendimin më të papritur të jetës së ti. I ftuar në emisionin ‘Thumb’ Lloshi ka zbuluar disa detaje nga fejesa e tij e papritur.

‘Që nga moment që jam ndarë jam lidhur me vajzën që kam në krah, rreth një muaj mbrapa. Mora një vendim në jetën tim për 6 muaj, që nuk e kam marrë për 5 vjet kur kam qenë me dike . Ndonjëherë jeta është e çuditshme dhe ne artistët jemi të tillë në vendimet që marrim . Jam i sigurt që nuk është vendim i gabuar”.- ka treguar këngëtari.