Enca çmend sërish rrjetin…shikoni pak fotot më të fundit

Enca çmend sërish rrjetin…shikoni pak fotot më të fundit

Të shtunën, ndërsa ishte e ftuar në emisionin e “Xing me Ermalin”, këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia ka zbuluar disa nga ndodhitë më interesante të jetë së saj si profesionale ashtu edhe të asaj private.

Por ajo është e mëshuar me vëmendjen e medieve rozë dhe kur nuk ka asgjë me se ta fitojë atë, bën ndonjë nga ato që vetëm Enca di ti bëjë, dhe e rrëmben atë vëmendje. Por kjo që ka bërë sot do t’ju lerë pa frymë të gjithëve

Enca ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është duke bërë terk, pa u ndalur asnjë sekondë. Si gjithnjë ajo shfaqet seksi edhe pse me rroba shtëpie, dhe këtë herë ka bërë që të klikohet pafund si dhe të flitet për të.

19141813_10209699916036899_712900095_n1497283770

19114813_10209699915756892_349169269_n1497283779

19141546_10209699915836894_611671100_n1497283777

Category Showbiz

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *