Del me mbathje në rrugë, policia gjobit këngëtaren shqiptare

Del me mbathje në rrugë, policia gjobit këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Maqedonia Laura Krliu ka befuar të gjithë në daljen e saj të fundit në publik.

Megjithatë gjobitur nga policia, pasi ka dalë në rrugë e veshur në mënyrë të papërshtashme.

Ajo është gjobitur nga policia e Tiranës për veshje të papërshtatshme në ambiente publike sepse ka shëtitur nëpër rrugët e Tiranës e veshur me një bluzë të zezë dhe të brendshme të zeza.

Mësohet se Luara ka xhiruar videoklipin e saj në bregdetin shqiptar dhe mund të ketë harruar të ndërrohet.

auto_Screenshot_131500972590

auto_Screenshot_171500972584

auto_Screenshot_101500972594

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *