Damon: Po përpiqem të bëhem si Brad Pitt

Damon: Po përpiqem të bëhem si Brad Pitt

Matt Damon ka bërë shaka duke thënë se ai po e kalon jetën duke u përpjekur ta kopjojë shokun e tij të ngushtë, Brad Pitt.

Aktori me shaka ka thënë se ai është një person i përkryer dhe e kalon kohën duke u përpjekur të bëhet si Brad.
“Unë po e kaloj jetën time duke u përpjekur të bëhem si Brad Pitt”, ka thënë Damon.

Matt po ashtu ka zbuluar se ai dhe bashkëshortja e tij Luciana Barroso, me të cilën ai u martua në vitin 2005 dhe ka katër vajza, planifikojnë të zhvendosen në Los Angeles nga shtëpia aktuale në New York, edhe pse janë në dilemë për vendimin.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *