Çiljeta, zi dhe vaj për dashurinë e humbur…(video)

Çiljeta, zi dhe vaj për dashurinë e humbur…(video)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka ardhur më e pikëlluar se asnjëherë më parë. Ajo sapo ka publikuar baladën e saj më të re në bashkëpunim me Alores.

“Pa ty jetoj” është një këngë kushtuar dashurisë së humbur. Çiljeta ndryshe nga herët e tjera që ka sjellë videoklipe ritmike dhe me shumë ngjyra, por këtë herë dominohet nga e zeza.

Nuk dihet nëse kjo këngë ka marrë spunto nga jeta e saj e vërtetë dhe thashethemet se lidhja e saj me Alban Hoxhën ka marrë fund.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *