Bukurosha shqiptare ndez rrjetin, kjo FOTO do t’ju heqë trurin

Bukurosha shqiptare ndez rrjetin, kjo FOTO do t’ju heqë trurin

Modelja shqiptare me famë botërore ka ndezur rrjetin me publikimin e saj. Çdo postim i Tika Camajt, sidomos ato shkëputur nga setet fotografike janë të parezistueshme.

Modelja e Victoria Secret’s ka pozuar me një fustan veror, duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

Kohët e fundit modelja ishte duke pushuar në Kolumbi. Ajo ndau momente argëtuese dhe nga një dasmë, ku ishte e ftuar atje. Modelja shqiptare me këtë foto ka ngjallur reagime.