Brad Pitt në lidhje me princeshën që duket si Angelina Jolie

Brad Pitt në lidhje me princeshën që duket si Angelina Jolie

Ka kaluar një vit pas ndarja e bujshme e Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Pas romancës 12 vjeçare çifti vendosi t’i japë fund martesës, dhe të shohin jetën e tyre. Sado e vështirë ka qenë kjo ndarje për aktorin 53-vjeçar, duket se më në fund ai e ka marrë veten.

Thashethemet thonë se Brad është në një lidhje me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi dhe se kanë 1 muaj që dalin së bashku. Ata janë para përpra disa kohësh në një muze arti në Los Anxhelos ku nuk janë ndarë për asnjë sekondë nga njëri-tjetri.

Charlotte Casiraghi është fëmija i dytë i Caroline, Princesha e Hanoverit dhe Stefano Casiraghi, dhe mbesa e Grace Kelly. Ajo ka qenë në një lidhje me komedianin Gad Elmaleh me të cilin ka një djalë katërvjeçar, Raphael.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone