Bleona zbulon se po vuan nga një sindromë (Foto)

Bleona zbulon se po vuan nga një sindromë (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra nga artistet shqiptare më të komentuara në mediet rozë.
Ajo shpeshherë bën veprime me të cilat bie në sy nga të gjithë dhe bëhet person shumë i përfolur.

Së fundi, ajo ka habitur të gjithë me një postim që bëri në profilin e saj në Instagram, ku tregoi se po ‘vuan’ nga një sindromë.

“Vuaj nga #sindroma e një mungese të madhe frike nga ecja përpara …
#nukështëproblemiim” shkruan Bleona në Instagram, sipër një fotoje të saj.

bleona-3_1501316774-8889165

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *