Bleona Qereti në del në krah të Donald Trump. Ja çfarë i shkruajnë fansat

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti mesa duket mbështet kandidatin republikan për president në SHBA, Donald Trump. Bleona ka realizuar një fotografi me miliarderin, të cilën e ka shpërndarë në rrjetet sociale. Por mesa duket fansave nuk iu ka pëlqyer dhe kanë kritikuar këngëtaren shqiptare. Komentuesit shprehen se Donald Trump është racist, kundër emigrantëve dhe myslimanëve.

“80% jon mysliman në Shqipëri e ti je për donald trump? Aj osht kundër muslimanve, turp te qoft bleona!’’- shkruan një nga fansat, ndërsa një tjetër shkruan ” Mirë bën që e mban me të mira se po fitoi të fut shkelmin për Albania’’.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *