Big Mama: Vazhdoj të kem një trup perfekt

Big Mama: Vazhdoj të kem një trup perfekt

Këngëtarja nga Maqedonia Big Mama e cila iu nënshtrua një diete të rreptë muaj më parë, është mjaft e kënaqur me linjat e saj trupore madje mendon se vazhdon të ketë një trup perfekt.

Big Mama mendon se tashmë ia ka arritur qëllimit të krijojë një vijë të lakmueshme trupore.

“Tani jam më e lumtur se kurrë për shkak se u kam dhënë fund dietave prej disa muajsh dhe vazhdoj të kem një trup perfekt”, u shpreh këngëtarja nga Maqedonia.

Ndërsa sa i përket të ushqyerit, Big ka thënë se nuk kursehet fare dhe ushqehet me çdo gjë që i pëlqen.

“Nuk mendoj se mund të shtoj peshë sepse nuk i fitoj lehtë kilogramët”, shtoi Big Mama.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *