Befasohen fansat, Xhemi Shehu i jep fund me…

Befasohen fansat, Xhemi Shehu i jep fund me…

Xhemi Shehu është ndër personazhet e cila gjithmonë ka qenë e kursyer sa i përket postimeve në rrjetet sociale.

Megjithatë Xhemi duket se nuk është e dhënë pas rrjeteve sociale , dhe për këtë arsye ajo ka vendosur të mbyll faqen e saj në instagram.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja dhe sa do të zgjasë, por krejt papritur Xhemi ka vendosur ta mbyllë profilin e saj në Instagram

auto_8a62077f183ea49ad884c0199f922a611504777901

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *