Atentati mafioz në Lushnjë/ Çako mbledh drejtuesit e Policisë

Atentati mafioz në Lushnjë/ Çako mbledh drejtuesit e Policisë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, ka thirrur me urgjencë drejtuesit e policisë, pas atentatit në Lushnjë, ku u vranë dy persona.

Ndërkohë që tashmë në vendin e krimit ndodhen forcat RENEA. Nga atentati humbeën jetën Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi.

Personi i tretë është identifikuar Marius Xhepexhiu, 26-vjeç, ndërsa është dërguar menjëherë në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *