Asistentja tregon: Ja si është të punosh për Beyoncen

Sam Greenberg është asistentja personale e Beyonce, e cila ndan për Vogue eksperiencën e saj të punës me yllin e popit. Greenberg merret me kurimin e imazhit të këngëtares dhe kjo e bën punën e saj edhe më të bukur.

“Ne jemi gjithnjë në lëvizje dhe mua më duhet të merrem personalisht me garderobën e saj. Unë sigurohem që në valixhen e saj të ketë sa më shumë veshje të rehatshme dhe kryesisht pambuku, në mënyrë që ajo të ndihet sa më komode në avion”, ka thënë Sam Greenberg.

Ajo ndihet shumë e kënaqur pranë Beyonce…

landscape-1436973889-gallery-1436880553-beyonce

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *