Aksidentohet Rozana Radi, dërgohet në spital

Këngëtarja Rozana Radi është rrëzuar dhe ka çarë gjurin. Aksidenti ka ndodhur vetëm tre ditë para nisjes së programit “Your Face Sounds Familiar”, në të cilin Rozana do jetë konkurente.

Mediat raportojnë se megjithëse gjendja e saj shëndetësore është e mirë, rrëzimi vë në dyshim pjesmarrjen e saj në natën e parë të spektaklit.

Rozana ka pësuar një aksident të ngjashëm dhe në edicionin e parë të “Dance ëith Me” ku në njërën nga netët e zëvëndësoi këngëtarja Soni Malaj.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *