Agron Llakaj dedikim të veçantë vajzës së tij për ditëlindje (foto)

Agron Llakaj dedikim të veçantë vajzës së tij për ditëlindje (foto)

Alkida, vajza e aktorit të humorit Agron LLakaj, feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë të vajzës së tij , Agroni i ka dedikuar një urim tepër special të bijës përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Alkida ime!Bija ime…me njoftoi fb se sot ti ke ditelindjen,e cuditeshme,te kam femijen tim por edhe friend ne facebook, si erdhen koherat,edhe pse te kam ngjitur ne krah duhet pa tjeter te te uroj nga celulari,ja keshtu sic jemi mbledhur te gjithe bashke,te gjithe me koken ulur mbi iphon,te gjithe te urojme ty,secili me vete. Une nuk di si po te uron yt shoq apo jot bije,sdi se si po te uron yt vella apo jotja kunate,as qe e mendoj se si po te uron mami se ja ku ta them por mos ma nxirr fjalen,Mami ka qare kur u linde ti!Une u gezova se ti u bere motiv i jetes time dhe tones!Mos ta zgjas se po zgjat koken mami ”, ka shkruar ai vetëm pak çaste më parë në profilin e Facebook-ut.

auto_agron-llaka-vajza1503387386

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *