Ilir Vrenozi përshëndet Edi Ramën me këngën e ……m**

Ilir Vrenozi, korçari që tashmë është kthyer në fenomen me satirën dhe tij ndaj kryeministrit dhe rilindjes, ka botuar një tjetër video të tijën.

Vrenozi e quan “humor shtëpiak”, për shkak se si të papunë që e ka lënë rilindja, ai nuk mungon t’i nisë mesazhe e t’i këndojë këngë si kjo: Sa të kam dash të bëfsha m*** …. (kusurin dëgjoje vet)

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *