Shqiptari transportonte 24 kg drogë në makinë me gruan dhe fëmijën

44 vjeçari shqiptar, Leonard Sheko, u arrestua nga policia italiane, pasi u kap duke transpotuar me makinë 24 kg drogë.

Sipas mediave italiane, shqiptari udhëtonte në makinë me gruan dhe fëmijën. Arrestimi i tij është bërë nga agjentët e Guardia di Financa e Leçes.

Sipas policise thuhet se ai po udhëtonte me familjen nga Leçe për në Brindizi. Policia ka ushtruar kontroll dhe i gjeti ne automjet lenden narkotike.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *