Greqi, tentuan seks në grup me 16-vjeçaren, prangosen dy shqiptarë

Pas denoncimit të një vajze 16-­vjeçare, policia greke arrestoi dy të rinj shqiptarë, pase dyshohet se kishin tentuar ta përdhunonin, duke e detyruar të bente seks në grup me ta.

Mediat greke shkruajne se vajza 16-­vjeçare, jo greke, por nga një vend i BE­-së, ka thënë në rajonin e policisë se e kishin marrë në makinë dy shqiptarët, 19 dhe 20 vjeç dhe ishin drejtuar zonës rurale në Pyrgos.

Vajza ka rrëfyer se ata filluan ta prekin në pjesë intime të trupit dhe filluan t’a zhvishnin, duke e detyruar për të kryer marrëdhënie seksuale.

Por në një moment, vajza mundi t’i shpëtojë dyarve të tyre dhe arriti të dilte nga makina.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *