Zgjedhjet në PD. Zbulohet ora kur do të votojnë dy rivalët, Basha-Selami

Zgjedhjet në PD. Zbulohet ora kur do të votojnë dy rivalët, Basha-Selami

Që herët në orën 08:00 ka nisur votimi për të zgjedhur kryetarin e ri të Partisë Demokratike.

Të drejtën e votës e kanë mbi 100 mijë demokratë dhe midis tyre edhe dy rivalët për këtë post, Lulzim Basha dhe Eduard Selami.

Është zbuluar edhe ora se kur ata do të votojnë.

Eduard Selami do të ushtroj të drejtën e tij për të votuar në orën 10:00 ndërsa kundërshtari i tij, Basha vetëm një orë më vonë, në orën 11:00 do të votoj në selinë e Partisë Demokratike.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *