Zbulohet me kë darkoi mbrëmë Presidenti i vendit Ilir Meta (foto)

Zbulohet me kë darkoi mbrëmë Presidenti i vendit Ilir Meta (foto)

Një foto e postuar në rrjetet sociale nga Ilir Kulla ka zbuluar me kë po e kalon darkën Presidenti i vendit Ilir Meta.

Kreu i shtetit shqiptar duket mjaft sportiv përballë Kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferri.

Kulla njihet si mik i Metës dhe Xhaferrit.

20953011_10212464743626929_3989758342556662465_n

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *