Zbardhen të tjera prova dhe fakte të reja për Saimir Tahirin

Zbardhen të tjera prova dhe fakte të reja për Saimir Tahirin

Duket se do të ketë të tjera prova të reja për lidhjet e Edi Ramës dhe Saimir Tahirit me krimin dhe trafikun e drogës.

Lajmi është bërë publik nga kreu i opozitës, Lulzim Basha me një postim në faqen e tij në Facebook.

‘Pas pak te tjera fakte sesi Edi Rama ka vene shtetin ne funksion te mbrojtjes se Tahirit…’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha.