VIDEO/ ‘Llogaridhënia publike’! Të rinjtë opozitarë i japin ‘ekspulsin’ Edi Ramës

VIDEO/ ‘Llogaridhënia publike’! Të rinjtë opozitarë i japin ‘ekspulsin’ Edi Ramës

Të rinjtë e FRPD-së, dhe LRI-së, kanë vijuar edhe gjatë ditës së sotme protestën e tyre përpara Ministrisë së Brendshme, ku kanë kërkuar largimin e kreut të këtij institucioni, Fatmir Xhafaj.

Edhe gjatë ditës së sotme nuk kanë munguar surprizat e të rinjve, të cilët kanë improvizuar takimet e Ramës me qytetarët.

Me fotografitë e Ramës, Xhafës, Agronit, të rinjtë opozitarë kanë zhvilluar dialog mes tyre, duke denoncuar të gjitha skandalet që ndodhin në vendin tonë.

I pranishëm në këtë protestë kreu i FRPD-së, Belind Këllicci, tha se protestat rinore dhe opozitare do të vijojnë deri në rënien e kësaj qeverie kriminale.

Për më shumë shihni VIDEO-n:

Protestat vazhdojnë deri në largimin e Ramës

Protestat vazhdojnë deri në largimin e Ramës

Gepostet von Lëvizja Socialiste për Integrim am Mittwoch, 13. Juni 2018