Vazhdon opozita e facebook-ut, Vasili akuzon Ramën për turizmin

Vazhdon opozita e facebook-ut, Vasili akuzon Ramën për turizmin

Petrit Vasili e ka goditur sërish sot, politikën turistike të Kryeministrit Rama dhe atë vetë personalisht, nisur nga statuset që publikon Rama çdo mëngjes në rrjetet sociale.

“Gjithë bota, – shkruan Vasili, – i bën promocione, panaire turistike dhe reklamë turizmit gjithë vitin, me përjashtim të korrikut dhe gushtit. Ky shkollëpakëti, kryeministri ynë, bën promocion në gusht, në të dalë të sezonit turistik, pra bën një lloj aksham pazari. Aferim i qoftë, kaq di kaq bën!”- përfundon ironikisht kreu i deputetëve të LSI.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *