Topalli: S’jam e kënaqur me opozitën e Bashës

Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli, vijon me kritikat e saj për kryedemokratin Lulzim Basha për mënyres se si ai po drejton opozitën.

Në një intervistë në Vizion Plus, Topalli vlerëson rolin e Sali Berishës ne mbajtjen e peshës se debatit në Parlament si thelbësor per opozitën.

Sipas ish-numrit dy te Partisë Demokratike, opozita ne radhe te pare duhet te ngjalle shprese në popull dhe me pas te organizoje aksionin e saj.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *