Tani po përplasen në Twitter, Basha i përgjigjet akuzave të Ramës

Tani po përplasen në Twitter, Basha i përgjigjet akuzave të Ramës

Kryeministri Rama dhe kreu i PD Lulzim Basha kanë vijuar përplasjen mes tyre. Menjëherë pas reagimit të Ramës në facebook, i është kundërpërgjigjur Basha. Në një postim të këtyre momenteve në twitter.

Ja si reagon z. Basha

“Edi Rama dhe qeveria e tij janë të zhytur në krim dhe të kapur nga krimi. Tahiri dhe kriminelët Habilaj janë ligji dhe shteti i Edi Ramës”.