Si kanë qenë Majko, Meta, Braçe e Kryemadhi, 25 vite më parë (Video)

Forumi Rinor Eurosocialist ka hedhur në “YouTube” një video të kongresit të këtij forumi dy dekada më parë.

Në pamje shihen ish-figurat e njohura të PS-së dhe LSI-së së sotme, si Fatos Nano, Pandeli Majko, Erjon Braçe, Ilir Meta e Monika Kryemadhi.

Publikimi i kësaj video vjen në një moment kur FRESSH ka nisur fushatën për zgjedhjet e reja brenda strukturave të veta.

Megjithatë FRESSH-i i sotëm i Joleza Kokës, është dukshëm larg FRESSH-it të dikurshëm që ka nxjerrë nga radhët e veta kryeministra, ministra e figura të njohura të PS-së.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *