Shkëlzen Berisha padi penale ndaj çiftit Bollino-Karaj

Shkëlzen Berisha padi penale ndaj çiftit Bollino-Karaj

Shkëlzen Berisha ka reaguar në lidhje me shpifjen e radhës të bërë në mediat e italo-shqiptarit, Carlo Bollino. Këto media sot, kanë botuar një intervistë të Romeo Karajt, i cili thoshte se drejtori i CEZ kishte banuar në banesën e tij.

Për këtë shpifje, Shkëlzen Berisha ka deklaruar se do të bëje një padi penale në gjykatë.

Ndonëse ndaj të dyve janë ngritur padi të tjera penale për shpifje ndaj Shkëlzen Berishës,

me sa duket Bollino dhe Karaj e kanë të vështirë të shkëputen nga gënjeshtrat dhe nga njeri-tjetri.

Ja çfarë shkruan Shkëlzen Berisha në faqen e tij në Facebook:

Padi e re penale për ciftin Bonnie and Clyde

Urithi i Ramës ka shpërndarë sot shpifjen radhës në tualetin mediatik të Bolinos, sipas së cilës drejtori i CEZ paska banuar në shtëpinë time.

Edhe për këtë gënjeshtër, njëlloj si për të parën, do të përgjigjet penalisht, në padinë e dytë që do ngrihet ndaj tij për shpifje brenda javës që vjen.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *