Reagon vajza e Namik Dokles: PS e kapur nga horrat

Mjekia e njohur Anika Dokle e bija e deputetit socialist Namik Dokle i cili nuk po degjohet me ne politike dhe ka filluar me shume te shkruaj, duke ju referuar nje interviste te profesor Servet Pellumbi shkruan ne profilin e saj ne Facebook se ne kohen kur PS-ne e drejtonin burra te mire e te mencur si ky (Servet Pellumbi), e merrje teseren disa dite para kongresit, dilje me platforme kunder qeverisjes se Partise Socialiste, degjoheshe dhe pranoheshe prej te gjitheve, nuk te fershellente kush…

“Linçim as qe behet fjale…!!! Sot linçohet nje socialist 20 vjecar. Turp!!! Kohe jo vetem per refleksion!! Ajo parti eshte kapur nga “horrat” – shkruan Dokle e cila edhe pse pa status politik, eshte mjaft aktive ne media.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *