Rama shpërthen ndaj Blushit: Vagabond, i paturp, shpifës racional

Mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste. Është shoqëruar me debate të ashpra dhe tension.

Shqiptarja.com ka zbardhur disa prej deklaratave, akuzave dhe kundërakuzave në mbledhje midis kryeminsitrit Edi Rama dhe deputetit Ben Blulshi. Rama i ka kërkuar Blushit të thojë me emra, se kush janë kriminelët në PS, çështje për të cilën Blushi ka dhënë disa ddeklarata në të shkuarën.

Ja debatet:

Rama- Blushit: Vagabond, i paturp, shpifës racional

Rama- Blushit: Më thuaj me emra kush janë kriminelët?

Blushi: Ke futur Tom Doshin

Blushi: Kodheli në 2013 më tha mos e fusni në listë Arben Ndokën, ka precedent

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *