Rama njofton kongresin në orën 10.00, por vetë mbërrin me 40 minuta vonesë

Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kryetar i Partisë Socialiste njoftoi sot në rrjetet sociale se Kongresi i PS-së do të niste në orën 10.00.

Por ndërsa Pallati i Kongreseve është mbushur plotë me delegatë dhe të ftuar, vetë Rama është ai që nuk ka respektuar orarin.

Ai ka ardhur më 40 minuta vonesë në kongresin e Partisë së tij duke treguar moskorrektësi.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *