Rama i kompleksuar nga gratë. Ja fotoja që e vërteton

Rama i kompleksuar nga gratë. Ja fotoja që e vërteton

Kryeministri Edi Rama sot ka zgjedhur të imitojë ambasadorin Amerikan në vendin tonë Donald Lu. Gjatë kohës që në foltoren e Kuvendit doli kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, Rama ka vendosur kufjet në vesh, në mënyrë që të mos dëgjojë kritikat që i drejtohen atij dhe qeverisë së tij.

Ky veprim i Ramës është komentuar nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan në një postim në Facebook.

“Ne vend te veshgjate “xhentelmeni”!

Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, veshegjati mbyll veshet! sb”

auto_berisha1505251688

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *