Rama e gjuan me gotë. Blushi: Vërtetove që je me të meta mendore

Mësohet se gjatë mbledhjes së djeshme të Grupit Parlamentar Socialist përvecc sharjeve dhe fjalorit të rëndomtë që është përdorur, ka pasur dhe një incident mes kryeministrit dhe deputetit Ben Blushi.

Pas fyerjeve të rënda midis palëve, mësohet se Edi Rama e ka sharrë rrugaç duke ulëritur dhe dalë nga kontrolli, ndërkohë që ka qëlluar me gotë uji në drejtim të Ben Blushit.

Deputeti Blushi ka ruajtur qetësinë duke i thënë: Sot vërtetove atë që thonë njerëzit, se je me të meta mendore.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *