Publikohet fotoja e Kreut te PS Kavajë duke drekuar me trafikantët e kokainës

Publikohet fotoja e Kreut te PS Kavajë duke drekuar me trafikantët e kokainës

Ish-Kryeministri Sali berisha ku publikuar ne FB edhe foton e kreut te PS Kavaje duke drekuar me dy trafikantet e kokaines te cilet u kapen me droge ne makinen e tij.

Postimi i plote i Berishes:

Qytetari dixhital pergenejshtron mediat:
-tregon te verteten per makinen e Gentjan Dajes qe u kap mbreme me kokaine
– dergon dhe foton, ne te cilen Gentian Daja po drekon me te dy bashkepuntoret e tij qe u arrestuan nga antidroga ne makinen e tij pasi u gjeten me kokaine! sb

“02/06/2017, 10:33:17: Mirmengjes doktor.Per informacion dhe per te pergenjeshtruar gazetaret dhe halabaket e rilindjes.Audi i kapur mbreme eshte prone e Gentian Dajes por per arsye qe dihen nuk e ka regjistruar ne emrin e tij personal por ne emer te shoferit te tij personal dhe te familjes i cili quhet Bledar Qerosi i cili ka qene dhe shofer i kuvendit ne sherbim te ish deputetit socialist
Pershendetje z Berisha ne kete foto Gentian daja me 2 djemt qe u kapen sot me kokaine Rem shabani dhe redi duka”

Category Politikë

Comments

Ne i duam komentet

1 Comment

  1. June 02, 15:00 #1 laci

    po si nuk u lodhet duke mashkruar kete popull, jeni bere gazi i botes me gjithe qytetarin dixhital.
    dhe godisni m etuajen ne ato qytete ku keni humbjen e sigurt (dhe pse tashme ate e keni ne te gjithe shqiperine)
    Ky zoteria mund te jete ne kafe dh ene dreke me ke ti doje qejfi, ashtu sic edh eju drekoni e darkoni me ke tju doje qejfi, nuk ka dale ndonjehere ndonj ei ps tju nxjerre fotot de jeni kriminele, pse keni darkuar me njerezit.
    Turp sa turp per ju

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *