PS vijon me show-t, pas Kongresit krijon “FRESSH Voice”

Duket se Partia Socialiste vijon me shfaqjet teatrale. Pas dështimit të Kongresit të djeshëm, sot PS ka vijuar show e saj me të rinjtë socialist.

Sot u prezantuar “FRESSH Voice”, e cila përfshin anëtarëimet e reja në PS por në formën e konkurseve muzikore.
Kjo është një tjetër shfaqje e PS e cila tregon se anëtarët e saj do të kalojnë një tip konkursi.

Ceremonisë së Partisë Socialiste për anëtarësimet e reja në Tiranë, që sot është quajtur “FRESSH Voice”, i janë bashkuar dy personazh të njohur publik.

Në “Jurinë” e FRESSH, sot janë ulur përveç Elisa Spiropalit dhe Pandeli Majkos, edhe aktori i humorit Gazmend Paja e Arlinda Duda. Forumi Rinor Eurosocialist do të zhvillojë audicione në të gjithë vendin duke dëgjuar zërat e anëtarëve të rinj por edhe të vjetër. Aplikimet për këtë garë do të zhvillohen në faqen e FRESSH në internet.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *