Përveç Nanos edhe Idrizi dhe Dule refuzojnë Ramën

Shpëtim Idrizi dhe Vangjel Dule i janë përgjigjur negativisht ftesës së Partisë Socialiste për të qenë pjesë e Kongresit të forcës më të madhe në qeverisje.

Idrizi kishte refuzuar edhe ftesën për të qenë pjesë në pritjen me delegatët që Rama organizoi një natë më parë.

Ndërkohë, Vangjel Dule tashmë është vetëm formalisht pjesë e koalicionit të majtë, pasi prej kohësh ai me qëndrimet e tij është afruar me opozitën.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *