Pas lindjes së binjakeve, rishfaqet në publik Jorida Tabaku. Shikoni si duket

Pas lindjes së binjakeve, rishfaqet në publik Jorida Tabaku. Shikoni si duket

Ajo është padyshim një prej zonjave më elegante të parlamentit shqiptar dhe vetëm dy muaj më parë solli në jetë dy vajzat e saj binjake.

Mirëpo duket se shtatzënia nuk ka lënë asnjë shenjë tek Jorida Tabaku e cila së fundmi është rishfaqur në publik po aq elegante sa më parë. Tabaku duket se i është rikthyer detyrave të saj duke qenë se është fotografuar në një takim me përfaqësues të ambasadës amerikane.

E veshur me një fustan me vija dhe e kuruar si gjithmonë, deputetja e PD-së i ka mahnitur të gjithë me format e saj të pas shtatzënisë.

f30e135876df3c0088e1df1af6f8491b

2093772891c442b4c08aa164c9b78502

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *