Pajtohet Topalli me Ruçin?

Edhe pse në foltoren e Kuvendit ata zihen dhe ofendohen, ata qeshin dhe bëjnë edhe foto bashke.

Një gjë të tillë e kanë dëshmuar sot deputetja e PD-së Jozefina Topalli dhe Gramoz Ruçi.

Ata duken tepër të lumtur dhe thuajse në qëndrim poze përkrah njëri-tjetrit.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *