Meta: Dyshja  Rama-Basha më kujtojnë vjehrrën time dhe Berishën

Meta: Dyshja Rama-Basha më kujtojnë vjehrrën time dhe Berishën

Kur komentoi konfidencat mes Edi Ramës që kap për krahu Lulzim Bashën, para nisjes së negociatave, Ilir Meta iu kujtua vjehrra e tij. Sipas Metës, takimet dhe kontaktet janë shumë të rëndësishme në rrëzimin e paragjykimeve.

“Vjehrra ime, kur bëmë koalicion me doktorin, se është e majtë, e kishte tmerr doktorin. Pastaj, kur bëmë koalicion ne, thoshte: Ore nuk flet dhe aq keq ky! Më duket se kështu po i ndodh edhe këtyre” u shpreh Meta.

Category Politikë

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *