Majko i thur elozhe Veliajt: Vetëm mercenarët të sulmojnë për këndin e lojërave

Deputeti Pandeli Majko e ka mbështetur publikisht projektin e Kryetarit te Bashkise se Tiranes Erion Veliaj, sa i përket këndit të lojërave te Liqeni. Ai shkruan se Veliaj nuk duhet të tërhiqet, ndërsa thekson se ai po sulmohet nga mercenarë…

Ja çfarë shkruan Majko:

“Miku im Erion Veliaj po sulmohet padrejtësisht nga mërcenarët e krahut tjetër politik por dua t’ju rrëfej diçka: Jam i befasuar dhe i mahnituar nga pasioni dhe enërgjia pozitive e Erit për të zhvilluar. Miku im Erion, bëje këndin e lojravë për fëmijët e Tiranës, mos u terhiq, Transformoje Tiranën, Ti je një djal energjik dhe punëtor!”

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *