Lodhet nga rinumërimi, nënkyetari i KQZ-së bie nga karrigia (Video)

Lodhet nga rinumërimi, nënkyetari i KQZ-së bie nga karrigia (Video)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rinumëroi 64 kuti të Tiranës pas kërkesës së PDIU-së. Numërimi nisi rreth orës 10 të paradites së të enjtes dhe përfundoi në mbrëmje duke mos sjellë asnjë ndryshim në rezultat.

Gjatë orëve të gjata ka pasur edhe një “incident”.

Nënkryetari i KQZ-së Denar Biba është shtrirë pak më tepër se duhet në karrige, por është reëzuar. Për më shumë shihni pamjet…

Category Politikë

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *