Lal’ Eri godet sërish me kinezëri. Kopjon prapë amerikanët!

I paparë sërish Lej Feni i Bashkisë për të kopjuar amerikanët !! Dje doli me lopatë në dorë për të mbjellë qershi japoneze.

 

 

US First Lady Michelle Obama hands off aKëto pemë në fakt kanë qenë shenjë e paqes mes Japonisë dhe SHBA dhe janë dhuruar nga japonezët herë pas here për t’u mbjellë nga presidentët amerikanë dhe zonjat e tyre të para. Katër vjet më parë për shembull një të tillë e mbolli Mishel Obama.

Dje Lal’Eri shkaktoi gaz të madh kur me lopatë në dorë e jelek të bashkisë, pasi bëri setin e tij fotografik e u djerësit para kamerave, tha se ata që kacavirreshin tek parku (domethënë protestuesit) ishin histerikë që po e bënin për të dalë në kamera. Për të dalë në kamera mjafton t’i rrish nga pas Lalit, se ai i ka me vete ngado që shkojnë.

 

 

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *