Kush është deputetja e veshur me të zeza në Kuvend dhe tragjedia e saj

Kush është deputetja e veshur me të zeza në Kuvend dhe tragjedia e saj

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjën Tatjana Piro, ka qenë ndër deputetet e veshur me të zeza gjatë seancave plenare të mbajtura në Kuvend.

Deputetja ka nja dhimbje të madhe shpirtërore, dhe arsyeja pse mban veshur të zeza është prej humbjes së djalit dhe vëllait pak kohë më parë, në një aksident tragjik.

Një ngjarje tepër e rëndë për një grua, të humbasë në të njëjtën ditë dy persona të rëndësishëm, djalin dhe vëllain, por deputetja Piro ka arritur t’ia dalë mbanë të mposhtë dhimbjen, shkruan panorama.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *